YoutubeHaberleri

UWELL CALİBURN G3 GÜÇLÜ DENEYİM

Uwell Caliburn G3 serisi çubuk tarzı ve kare tarzı pod modlarına sahiptir ve Caliburn GK3, Uwell'in en son kare tarzı pod modudur. Selefi GK2 ile karşılaştırıldığında - artık GK3 ile değişken watt'a sahipsiniz ve vape'nizin güç çıkışını 1 Watt'lık artışlarla 5-25 Watt'tan ayarlayabilirsiniz.GK3'te büyük, parçalı bir dijital LCD ekran da bulunabilir. Uwell, bunun minimum miktarda pil gücü kullandığını ve cihaz kullanılmıyorsa ekranın iki yıla kadar açık bırakılabileceğini iddia ediyor!

G2 bölmeleri ile bulunan değiştirilebilir bobin sistemi yerine, Uwell caliburn g3 kartuş bölmeler entegre bir FeCrAl ağ coile sahiptir.

Podun tasarımı, sızıntıyı mümkün olduğunca ortadan kaldırmak için U-şekilli bir kanal mekanizması ile ultrasonik kaynak içerir.

Seçilebilecek 3 direnç seçeneği vardır – 0.6ohm ve 0.9ohm (kite dahil) artı görünüşe göre yolda olan bir 1.2ohm.

Uwell Kapasiteye bağlı olarak 2 farklı doldurma yöntemi vardır. 2.5ml standart kapasiteli bölmelerde yan doldurma portları ve 2ml (TPD düzenlenmiş alanlar için) bölmelerde bir üst doldurma portu vardır.

Bölmelerin tabanındaki çift hava akışı sistemi, iki farklı hava akışı seçeneği arasında geçiş yapmanızı sağlar. Mouth-To-Lung (MTL) ve Restricted Direct Lung (RDL) isabetleri mevcut olduğundan, tercih ettiğiniz vaping stiline uyacak şekilde daha havadar veya daha sıkı bir çekiliş yapabilirsiniz. Caliburn G3 Vape Stilleri Kılavuzumuzda MTL ve RDL terimlerinin ne anlama geldiğini size anlatıyoruz.

Diğer özellikler arasında USB-C kablosuyla şarj edilen entegre bir 900mAh pil ve e-sıvınızı bölmede görüntülemek için geniş bir ClearView penceresi bulunur.

PCTG, PC ve ABS'den üretilen Uwell Caliburn GK3, 74,8 mm x 49,2 mm x 17,1 mm boyutlarında ve yalnızca yaklaşık 52 g ağırlığındadır.

Elinizde güzelce oturması için yuvarlak kenarlarla ergonomik olarak tasarlanmış küçük ve ince küçük bir cihazdır.

Caliburn Pod GK3'te yerleşik olarak, belirli koşullar altında titreşen dokunsal geri bildirimdir. Cihazı her açtığınızda veya kapattığınızda, bir bölme taktığınızda veya şarj etmek için yapıştırdığınızda dokunsal geri bildirim devreye girer ve bu hoş bir dokunuştur.

Biraz farklı bir şey ve ayrıca görme engelli vapers'a da yardımcı olabilir.

Ekranın karşı tarafında, depoda ne kadar e-likit kaldığını görmenize yardımcı olmak için tasarlanmış Caliburn g3 pod ClearView suyu görüntüleme penceresi var. Bölmeyi geri doldurma zamanı geldiğinde size göstermek için yan tarafa 'MİN' kazınmış.

Bilişim, Tekno, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@youtubehaberajansi.com.tr

youtubehaberajansi.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları K Haber firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Haber Sitesi Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.